mies.
Jeśli pożyczysz
zł, możesz je oddać za
mies.!
Wypełnij wniosek, a odpowiedź uzyskasz
w ciągu zaledwie 15 minut!

Jak to działa?

1.Wypełnij i złóż wniosek o pożyczkę

  • Pierwszy krok, który przybliży Cię do otrzymania pożyczki, jest wybranie kwoty pożyczki oraz okresu spłaty. Możesz wnioskować o kwoty od 100 do 60 000 zł. Z kolei termin spłaty może wynosić od 1 nawet do 96 miesięcy!
  • Następnie zostaniesz poproszony o uzupełnienie podstawowych danych osobowych i kontaktowych.
  • Po zaznaczeniu niezbędnych zgód możesz przejść do udzielenia informacji na temat miejsca zamieszkania. Następnie wprowadź numer, serię oraz datę wydania i ważności dowodu.
  • W kolejnym kroku wprowadź informacje dotyczące finansów, zatrudnienia i pracodawcy. Podaj swoje dochody i wydatki.

2. Wstępna weryfikacja wniosku przez pożyczkodawców

W tym momencie wniosek zostanie przekazany do pożyczkodawców, którzy na podstawie podanych danych ocenią, czy są w stanie udzielić Ci pożyczki. Pamiętaj, aby nie zamykać strony, ponieważ informacja pojawi się na tej samej stronie już w ciągu kilku sekund!

3.Potwierdź złożenie wniosku

Jeżeli jesteś zdecydowany i chcesz wziąć pożyczkę, po wstępnej akceptacji wniosku musisz zweryfikować swoją tożsamość oraz potwierdzić złożenie wniosku. W tym celu wykonaj przelew weryfikacyjny w wysokości 1 gr. Jeśli w tym momencie nie chcesz lub nie jesteś w stanie wykonać tej transakcji, możesz zrobić to później, przechodząc na stronę pożyczkodawcy za pośrednictwem specjalnego linku. Adres witryny otrzymasz wiadomością SMS oraz e-mail podane we wniosku.

4.Czekaj na kontakt z pożyczkodawcą

Jeżeli zrealizujesz przelew weryfikacyjny 1 gr, musisz poczekać na kontakt z pożyczkodawcą. Jest to niezbędne w celu sfinalizowania umowy. Być może pożyczkodawca będzie miał do Ciebie dodatkowe pytania.

5.Ciesz się gotówką, ale nie zapomnij o spłacie!

Po rozmowie z pożyczkodawcą oraz otrzymaniu ostatecznej decyzji kredytowej pozostaje tylko czekać na przelew. Pamiętaj, że pieniądze trafią na Twoje konto nawet w 15 minut! Maksymalny czas oczekiwania na przelew to 24 godziny.

Jak spłacić pożyczkę?

Każde zobowiązanie finansowe należy spłacić w wyznaczonym terminie. Po zawarciu umowy z konkretnym pożyczkodawcą otrzymasz wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków kredytowania, formy, terminu oraz miejsca spłaty. Możesz mieć pewność, że poprawna spłata pożyczki jest tak samo bezpieczna jak cały proces wnioskowania. Pamiętaj, że ewentualne koszty ponosisz na rzecz pożyczkodawcy. Usługi Payto są bezpłatne. Natomiast spłata pożyczki odbywa się na konto wybranej firmy pożyczkowej podane w umowie.

Skutki naruszenia umowy

Pamiętaj, że zaciągnięcie pożyczki to poważne zobowiązanie, które wymaga przemyślenia. Podejmując taką decyzję, powinieneś brać pod uwagę swoją aktualną sytuację finansową oraz zdolność do spłaty zaciągniętego zobowiązania. Jeśli masz wątpliwości, czy będzie to możliwe, nie ryzykuj, ponieważ niedotrzymywanie terminów oraz formy zwrotu pieniędzy wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Wskutek opóźnienia zostaną naliczone dodatkowe opłaty, takie jak: odsetki za zwłokę, koszty dochodzenia roszczeń. Jeśli wiesz, że nie spłacisz pożyczki na czas, nie czekaj do ostatniej chwili i już teraz skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą. Być może uda wam się dojść do porozumienia.

Dlaczego my?

Payto to porównywarka pożyczek, która umożliwia znalezienie najlepszej oferty dopasowanej do możliwości oraz oczekiwań klienta. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że Payto szybko i skutecznie porównuje oferty i wybiera te najkorzystniejsze dla wnioskującego. Warunki przedstawiane w ofertach są na bieżąco aktualizowane. Dlatego klient znajdzie w nich najnowsze informacje dotyczące promocji, rabatów oraz innych korzyści. Warto również zwrócić uwagę, że Payto to gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy. Klient otrzymuje nie tylko najtańsze, ale również najszybsze oferty. Cały proces wnioskowania odbywa się przez internet i nie wymaga żadnych dodatkowych wizyt w oddziałach stacjonarnych. Dodatkowo do otrzymania pożyczki online nie będą potrzebne zaświadczenia z miejsca pracy ani żyranci.
Payto to gwarancja:

  • elastyczności – sam wybierasz parametry pożyczki i podejmujesz ostateczną decyzję, która oferta będzie odpowiednia,
  • transparentności – warunki kredytowania są przejrzyste, nie ma ukrytych kosztów ani żadnych kruczków ani zapisów drobnym druczkiem. Usługa Payto jest darmowa! Zasady działania zostały przedstawione w taki sposób, aby każdy miał szansę je zrozumieć.
  • szybkości – proponowane oferty pojawią się w oknie przeglądarki od kilkunastu sekund do kilku minut. Zamiast kilku wniosków wypełniasz jeden wniosek, który będzie zawierał informacje niezbędne do wstępnej decyzji kredytowej.

Wskazane parametry oferty mają charakter informacyjny, są oparte o wyliczenia na podstawie informacji publicznie dostępnych na stronach obsługiwanych pożyczkodawców.

Reprezentatywny przykład dla Kolejnej Pożyczki w przypadku terminowej spłaty: Pożyczka 2000 zł na 91 dni (standardowe warunki) RRSO wynosi 99,98%; całkowita kwota pożyczki: 2000 zł; całkowity koszt pożyczki: 374,80 zł, okres obowiązywania umowy: 91 dni; całkowita kwota do spłaty: 2374,80 zł. Maksymalne RRSO wynosi 526%. Kalkulacje sporządzone na dzień 01.07.2020.

Jeśli szukasz dodatkowych funduszy na wakacje, remont mieszkania, nowe auto z minimum formalności najlepszą opcją jest pożyczka ratalna. Pieniądze trafiają na konto już następnego dnia roboczego od momentu wydania pozytywnej decyzji o pożyczce.

Administratorem danych osobowych jest Hype Marketing Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: Plac bankowy 2, 00-095 Warszawa. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez Hype Marketing Sp. z o.o. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Hype Marketing Sp. z o.o. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Hype Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, KRS 0000803099, informuje, iż nie pobiera wynagrodzenia bezpośrednio od kredytobiorców, współpracują bezpośrednio lub za pośrednictwem, za wynagrodzeniem, z obsługiwanymi pożyczkodawcami.

Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych: iod@hypemarketing.pl

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.