mies.
Jeśli pożyczysz
zł, możesz je oddać za
mies.!
Wypełnij wniosek, a odpowiedź uzyskasz
w ciągu zaledwie 15 minut!

O nas

Czym zajmuje się Payto.pl?

Payto.pl jest serwisem pośredniczącym pomiędzy firmami pozabankowymi, a klientem. Współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi i nie podejmuje decyzji o przyznaniu pożyczki. Serwis internetowy payto.pl przesyła wypełnione wnioski o pożyczkę do współpracujących partnerów. Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny. Pożyczki dopasowane są do możliwości finansowych i preferencji pożyczkobiorcy.

Zalety Payto.pl

Payto.pl to bezpłatny serwis, z którego mogą korzystać osoby pełnoletnie, posiadające ważny dokument tożsamości. Korzystanie z możliwości, jakie daje nam strona internetowa jest w 100% bezpieczne i co więcej, całkowicie bezpłatne. Dane osobowe użytkowników są chronione. Wypełnienie wniosku za pośrednictwem strony payto.pl jest proste i zajmuje dosłownie kilka minut. Jako klienci mamy możliwość otrzymanie szybkiej decyzji pożyczkowej i gotówki, która zostanie przelana na nasze konto bankowe. Oferty dostępne w serwisie payto.pl dopasowane są całkowicie do potrzeb użytkownika. Cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się online

Wskazane parametry oferty mają charakter informacyjny, są oparte o wyliczenia na podstawie informacji publicznie dostępnych na stronach obsługiwanych pożyczkodawców.

Reprezentatywny przykład dla Kolejnej Pożyczki w przypadku terminowej spłaty: Pożyczka 2000 zł na 91 dni (standardowe warunki) RRSO wynosi 99,98%; całkowita kwota pożyczki: 2000 zł; całkowity koszt pożyczki: 374,80 zł, okres obowiązywania umowy: 91 dni; całkowita kwota do spłaty: 2374,80 zł. Maksymalne RRSO wynosi 526%. Kalkulacje sporządzone na dzień 01.07.2020.

Jeśli szukasz dodatkowych funduszy na wakacje, remont mieszkania, nowe auto z minimum formalności najlepszą opcją jest pożyczka ratalna. Pieniądze trafiają na konto już następnego dnia roboczego od momentu wydania pozytywnej decyzji o pożyczce.

Administratorem danych osobowych jest Hype Marketing Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: Plac bankowy 2, 00-095 Warszawa. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez Hype Marketing Sp. z o.o. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Hype Marketing Sp. z o.o. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Hype Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, KRS 0000803099, informuje, iż nie pobiera wynagrodzenia bezpośrednio od kredytobiorców, współpracują bezpośrednio lub za pośrednictwem, za wynagrodzeniem, z obsługiwanymi pożyczkodawcami.

Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych: iod@hypemarketing.pl

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.