dni
Jeśli pożyczysz
zł, możesz je oddać za
dni!
Wypełnij wniosek, a odpowiedź uzyskasz
w ciągu zaledwie 15 minut!

Pytania i odpowiedzi

Wskazane parametry oferty mają charakter informacyjny, są oparte o wyliczenia na podstawie informacji publicznie dostępnych na stronach obsługiwanych pożyczkodawców.

Reprezentatywny przykład dla Kolejnej Pożyczki w przypadku terminowej spłaty: Pożyczka 2000 zł na 91 dni (standardowe warunki) RRSO wynosi 99,98%; całkowita kwota pożyczki: 2000 zł; całkowity koszt pożyczki: 374,80 zł, okres obowiązywania umowy: 91 dni; całkowita kwota do spłaty: 2374,80 zł. Maksymalne RRSO wynosi 526%. Kalkulacje sporządzone na dzień 01.07.2020.

Poszukując atrakcyjnego rozwiązania otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel, warto zapoznać się z ofertami firm pozabankowych. Jeżeli nasze nazwisko figuruje w bazach osób zadłużonych, warto zainteresować się zaciągnięciem pożyczki bez bik pożyczkolog.pl.. W szybki sposób mamy szansę na wybranie oferty dopasowanej do naszych potrzeb i możliwości.

Jeśli szukasz dodatkowych funduszy na wakacje, remont mieszkania, nowe auto z minimum formalności najlepszą opcją jest pożyczka ratalna. Pieniądze trafiają na konto już następnego dnia roboczego od momentu wydania pozytywnej decyzji o pożyczce.

Administratorem danych osobowych jest Hype Marketing Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: Plac bankowy 2, 00-095 Warszawa. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez Hype Marketing Sp. z o.o. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Hype Marketing Sp. z o.o. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Hype Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, KRS 0000803099, informuje, iż nie pobiera wynagrodzenia bezpośrednio od kredytobiorców, współpracują bezpośrednio lub za pośrednictwem, za wynagrodzeniem, z obsługiwanymi pożyczkodawcami.

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Pożyczkowy Portal